Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 19-01-2019
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2018/2019

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2018 / 2019

Biuletyny

Biblioteka

Doradztwo Zawodowe

Kontakt

Media o Nas


Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Harmonogram Egzaminów

informatyk dnia 03-01-2019 · Drukuj
Nabór 2019

informatyk dnia 03-01-2019 · Drukuj
Nasze Jasełka 2018
Nasze Jasełka.
Życzymy wszystkim Wesołych, Pogodnych Świąt!

informatyk dnia 21-12-2018 · Drukuj
Medyk Nocą 2018
VI edycja Medyka Nocą już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, aby spędzić z nami ten listopadowy czas. W tym roku hasło przewodnie MN brzmiało "Nawet biały motyl rzuca czarny cień" z tematyką główną - depresja. Honorowego patronatu zechciała nam użyczyć Pani Senator RP Małgorzata Kopiczko. Wykład Rozdarcie i integralność człowieka w kontekście zdrowia psychologicznego wygłosił ks. dr Zbigniew Kulesz (U W-M w Olsztynie), natomiast "Wsparcie osoby z depresją" przybliżyła nam p. Patrycja Karpińska (PCPP-P w Ełku).
Nasi uczniowie, jak zawsze zadbali o dobrostan gości dbając o ich ducha i ciało. Dziękujemy uczestnikom aukcji i kiermaszu za wsparcie naszych charytatywnych celów.

informatyk dnia 03-12-2018 · Drukuj
Szkolenie Kosmetyczki 2018
20 listopada br. słuchaczki II klasy technika usług kosmetycznych uczestniczyły w szkoleniu i warsztatach z depilacji pastą cukrową i mezoterapii mikronakłuciowej. Najodważniejsze modelki mogły poczuć na własnej skórze różne techniki mikronakłuwania, które z wykorzystaniem urządzenia SKIN PEN firmy Natiunel demonstrowała Pani Katarzyna Maziewska. Pod jej okiem chętne kosmetyczki mogły samodzielnie spróbować pracy z „igłami”. Równie „przyjemne” były zabiegi depilacji pastą cukrową, jedną z powszechnie stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia. Poza pokazami zabiegów, pani Katarzyna wyczerpująco wyjaśniała procesy regeneracji skóry po nakłuciach i aplikacji różnych preparatów kosmetycznych oraz zwróciła uwagę na zachowanie zasad aseptyki.

informatyk dnia 22-11-2018 · Drukuj
Szkolenie Higienistki Stomatologiczne 2018
Dzisiejszy listopadowy dzień upłynął Higienistkom Stomatologicznym Medyka w atmosferze szkoleń. Inspirujące wykłady dotyczące profilaktyki higieny jamy ustnej poprowadziła Pani Magda Eid, przedstawicielka wiodącej na rynku stomatologicznym firmy PIERRE FABRE MEDICAMENT POLAND Sp. z o.o. Uczestniczki szkolenia zdobyły kompletną wiedzę na temat najnowszych produktów stomatologicznych stosowanych w higienie jamy ustnej. Oczywiście jak zwykle na koniec szkolenia czekała na nas miła niespodzianka w postaci upominków od firmy PIERRE FABRE MEDICAMENT POLAND Sp. z o.o. Od dzisiaj bez obaw spokojnie możemy stosować produkty z serii Eludril, zawierające chlorheksydynę, która ma szerokie spektrum działania.

informatyk dnia 22-11-2018 · Drukuj
11 listopada 2018 – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości w "Medyku"
100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wydarzenia, wpisała się także w kalendarz wydarzeń w naszej szkole. Po dokonaniu w 1795 roku przez Rosję, Prusy i Austrię trzeciego rozbioru Polski, nasza ojczyzna zniknęła z mapy Europy i świata na wiele lat. Dopiero I wojna światowa dała Polsce szansę na walkę o niepodległą Polskę. 11 Listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polska odzyskała niepodległość. Pamiętając wydarzenia tamtych lat oraz ludzi, którzy przyczynili się do naszej wolności, uczniowie i słuchacze naszej szkoły, przygotowali uroczystą akademię. Uroczystość odbyła się 14 listopada w auli szkoły. Wspólnie wysłuchaliśmy lekcji historii przygotowanej przez uczniów i słuchaczy klas HS I, TUK I, TM I, TM II.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
11 listopada 2018 – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości
W Ełku, jak i w całej Polsce świętowano setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Dyrektor szkoły wraz z delegacją uczniów klasy technika masażysty II uczestniczyli w uroczystej mszy w ełckiej Katedrze. Następnie wraz z setkami mieszkańców miasta oraz wieloma delegacjami – przedstawicielami władz samorządowych, organizacji pozarządowych, szkół i przedszkoli, w asyście orkiestry dętej przemaszerowali pod Urząd Miasta, gdzie złożyli biało-czerwoną wiązankę kwiatów przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
Targi Pracy 8.11.18
8 listopada 2018 roku uczniowie II klasy technika masażysty wraz z wychowawcą uczestniczyli w Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Ełku. Uczniowie mogli zapoznać się z profilami działania lokalnych firm i przedsiębiorstw, mięli bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i mogli zorientować się w obecnym zapotrzebowaniu na rynku pracy. Oprócz pracodawców swoje stoiska miały także agencje pośrednictwa pracy, PUP, OHP, ZUS oraz szkoły.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej i Rozdanie Indeksów
Uroczystość Rozdania Indeksów uczniom klas I połączona z Dniem Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole 16 października 2018 roku w bardzo uroczystej atmosferze. Na auli szkoły spotkali się nauczyciele, wychowawcy, uczniowie i słuchacze klas I i II kierunków stacjonarnych. Uroczystość rozpoczął koncert ne skrzypcach w wykonaniu uczennicy szkoły. Po wysłuchaniu krótkiej historii Dnia Edukacji Narodowej do życzeń i drobnych upominków przekazanych wszystkim nauczycielom i pracownikom, śpiewające życzenia dołączyła słuchaczka jednego z kierunków. Następnie Pan Dyrektor Szkoły w przemówieniu życzył uczniom i słuchaczom samych sukcesów oraz dobrych i bardzo dobrych ocen, przypomniał też, jak ważnym i cennym dokumentem jest Indeks. Uczniowie i słuchacze klas I otrzymali z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawców klas Indeksy a dopełnieniem uroczystości było ślubowanie, które poprowadziła Pani Dyrektor. Miłym gestem były kwiaty, które z rąk uczniów i słuchaczy otrzymali nauczyciele oraz znaczki kierunkowe, które z rąk wychowawców otrzymali uczniowie i słuchacze.

informatyk dnia 16-10-2018 · Drukuj
„MEDYK” na Białej Sobocie w Orzyszu
13. października br. Ełcki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia we współpracy m.in. z naszym „Medykiem” przygotował bogatą ofertę badań profilaktycznych i zabaw promujących zdrowy styl życia w ramach ORZYSKIEGO DNIA WALKI Z RAKIEM. „Biała Sobota” okazała się również słonecznym i bardzo ciepłym dniem, i to z pewnością zachęciło wielu mieszkańców Orzysza to skorzystania z oferowanych badań i zabiegów. Nasze uczennice – dwie Anie z kierunku technik masażysta oraz Julka i Marysia z kierunku technik usług kosmetycznych - miały pełne ręce roboty. Przez cztery godziny wykonywały kosmetyczne masaże dłoni oraz masaże karku i pleców, co w sumie dało ponad 40 zabiegów. Mimo intensywnej pracy, było dużo rozmów na tematy związane z szeroko pojętą promocją zdrowia , można było poznać ciekawe historie życia naszych pacjentów. Wracaliśmy do Ełku z ogromną satysfakcją, że wsparliśmy działania użyteczne dla zdrowia i życia. (dodam, że powrót okazał się „wybuchowy”, i to dosłownie, bo znaleźliśmy się na trasie transportu dwóch niewybuchów znalezionych tego dnia przy ujściu rzeki Ełk).

informatyk dnia 15-10-2018 · Drukuj
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.