Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Plan zajęć (zaoczne) · Rekrutacja 2018/201922-08-2018
Nawigacja
Strona Główna

Informacje
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2018/2019

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Biuletyny

Biblioteka

Samorząd

Kontakt

Media o Nas
Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Godziny otwarcia Szkoły w okresie letnim
W okresie wakacyjnym sekretariat czynny jest w godzinach 7:00 - 15:00.
Dyrekcja Szkoły przebywa na urlopie wypoczynkowym w terminie 16.07.2018 -29.07.2018 oraz 06.08.2018 - 15.08.2018.

Dyrektor dnia 28-06-2018 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
KIERUNKI STACJONARNE (DZIENNE) - 22.06.2018 (piątek) godz. 11:00
KIERUNKI ZAOCZNE - 22.06.2018 (piątek) godz. 16:00

Dyrektor dnia 19-06-2018 · Drukuj
Nabór 2018/2019 !!

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
3 maja 2018
„W imię Boga w Trójcy Świętej jedynego. Stanisław August z bożej łaski i woli narodu Król Polski (…) niniejszą konstytucję uchwalamy i tę całkowicie za świętą, za niewzruszoną deklarujemy (…).” 3 maja w 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja delegacja Medyka złożyła hołd twórcom Konstytucji oraz tym, którzy walczyli o niepodległość Polski.
"Witaj maj, piękny maj. U Polaków błogi raj."

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
KAŻDY JEST WAŻNY
W minioną sobotę, 21 kwietnia w progach Oratorium Św. Jana Bosko w Ełku każdy mógł poczuć się ważny. Przywiało tu zarówno starszych jak i młodszych, całe rodziny z dziećmi oraz seniorami. Wszyscy, mimo wietrznej pogody, fantastycznie bawili się na międzypokoleniowym festynie integracyjnym. Były gry i zabawy animacyjne, występy artystyczne, zajęcia sportowe, warsztaty profilaktyczne. MEDYK również włożył swój wkład na rzecz integracji: Opiekunki Dziecięce czuwały nad ciśnieniem i temperaturą zaś Kosmetyczki i Masażyści Medyka poprzez relaksacyjne masaże wprowadzali uczestników w dobry nastrój. Na koniec na „każdego ważnego” czekały konkursowe, złociste, świeże, najlepsze na świecie ełckie drożdżówki.

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
11 kwietnia 2018 szkolenie Higienistek
11 kwietnia 2018 r. Higienistki Medyka w Ełku szkoliły swoje umiejętności posługiwania się jednym z najnowocześniejszych urządzeń jakim jest Vector Paro służący do profilaktyki i leczenia chorób przyzębia. Słuchaczki w praktycznym działaniu pod czujnym okiem konsultantki firmy Dürr Dental – Pani Agnieszki Gromadzkiej i Pani Elwiry Martyniuk (nauczyciel przedmiotów zawodowych na kier. HS) mogły poznać zalety bezbolesnego i nowoczesnego leczenia peridontitis z zastosowaniem Vectora Paro, który pozwala uniknąć bolesnych zabiegów chirurgicznych.
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Gromadzkiej z firmy Dürr Dental za interesujące szkolenie oraz za cudowne prezenty w postaci materiałów stomatologicznych, które otrzymały słuchaczki. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny konsultantka wiodącej na rynku firmy stomatologicznej szkoli higienistki Szkoły Policealnej w Ełku oraz wyposaża Pracownię Stomatologiczną w różnorakie materiały edukacyjne i sprzęt.

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
Zmiana pożądana "JADWIGA" szkolenie TUK
Potrzebę zmian na wiosnę dostrzegły słuchaczki kierunku Technika Usług Kosmetycznych. 11 kwietnia podjęły z pasją wyzwania pielęgnacyjne twarzy i ciała uczestnicząc w warsztatach firmy kosmetycznej JADWIGA. Słuchaczki zapoznały się z pełną ofertą zabiegów i kosmetyków firmy z wieloletnią tradycją. Pod kierunkiem instruktora firmy - Pani Oliwii Rybackiej, dziewczyny wykonywały zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy, złuszczające – peeling ziołowy oraz eksfoliację kwasami owocowymi i wyszczuplające zabiegi ciała – m. inn. zabieg SAIPAN na kończyny dolne, czy borowinowy na dłonie. Wysoka jakość produktów /na bazie naturalnych, sprawdzonych składników/ zapewniła dziewczynom pożądane efekty zmian.

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
Masażyści i ich selfie z masażem
10 kwietnia 2018 r. Masażyści Medyka po raz kolejny uczestniczyli w III Konferencji warsztatowej pt. „Masaż – między zawodem a pasją, która odbyła się w Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie. Jak zwykle naszą szkołę reprezentował mocny skład piękne i zdolne dziewczyny z I i II klasy Technika Masażysty pod wodzą profesjonalisty mgr fizjoterapii Arkadiusza Gąsiorka. Chociaż na co dzień dbamy by nasi uczniowie zdobywali umiejętności wykraczające poza podstawę programową to zawsze korzystamy z nowych szkoleń. Nasi uczniowie w praktycznym działaniu zdobyli wiedzę i umiejętności z nowoczesnych techniki masażu leczniczego.
Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie Jolancie Kłoczewskiej za zaproszenie i gratulujemy zorganizowania wspaniałej konferencji umożliwiającej wymianę doświadczeń między zawodowcami.
Jeśli z uwagą obejrzycie zdjęcia to zobaczycie na nim Basię Krzyżanowską, która prosto z olsztyńskich warsztatów pojechała na Ogólnopolski Konkurs Anatomiczny "Da Vinci", którego organizatorem był Medyczno Społeczny Zespół Szkół Policealnych w Chojnicach. I przywiozła nam złoto w konkurencji indywidualnej. Zdobyła niesamowitą nagrodę bon o wartości 2300 zł na kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich w prestiżowej Akademii Masażu Karuna.
Basia jesteś Wielka, gratulację!!! Swoją ogromną pracowitością i skromnością udowodniłaś, że warto spełniać marzenia.

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
Życzenia Wielkanoc 2018!!!

informatyk dnia 30-03-2018 · Drukuj
MEDYK NOCĄ – Medyczno – Magiczny Wieczór - 19 marca 2018 roku
Tegoroczny Medyk Nocą rozpoczął się przemówieniem Dyrektora Szkoły, który przywitał zebranych gości, przybyłych na tegoroczny jubileusz. W progach szkoły mieliśmy przyjemność gościć: Starostę powiatu ełckiego Pana Marka Chojnowskiego, Prezydenta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza, Dyrektor Ełckiego Centrum Kultury Panią Anetę Werlę oraz wiele znamienitych osób. Początek gali był bardzo muzyczny, wysłuchaliśmy recitalu Piotra Karpieni, który zachwycił nas aranżacjami wielu znanych i nieznanych utworów. Następnie dr Cezaregy Werpachowski z Biebrzańskiego Parku Narodowego przedstawił wykład - „Murmańsk to nie Syberia a Umba to nie Afryka”. Kolejny wartościowy wykład wygłoszony przez mgr sztuki Bożenę Wysocką – Nowicką „Rozważania o roli bieli i znaczeniu w kontekście kultury i sztuki” wprowadził nas w artystyczny nastrój. Kolejny punkt uroczystości to występ ełckiego chóru GospElk, który przyniósł wiele pozytywnej energii a także wzruszeń. Oczywiście nie mogło obyć się bez jubileuszowego medykowego tortu. Goście odwiedzający Medyk mogli także skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez nauczycieli, uczniów i słuchaczy szkoły. Można było skorzystać z masaży dłoni czy pleców, sprawdzić stan skóry, poprawić makijaż czy sprawdzić stan jamy ustnej. Mamy nadzieję, że każdy z gości znalazł coś dla siebie i miło spędził czas w Medyku wieczorową porą. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejny medyczno-magiczny wieczór.

informatyk dnia 21-03-2018 · Drukuj
Biała Niedziela 2018
18 marca 2018 roku w Szkole rozpoczęły się Dni Otwarte pod hasłem "Profesjonalne z Pasją o Profilaktyce".Dzień rozpoczął się wykładem doktor Joanny Zalewskiej, która przedstawiła wyniki badań stomatologicznych dzieci w wieku 3-6 lat. Goście, którzy odwiedzili szkołę mogli zmierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienie. Dużym powodzeniem cieszyła się nauka zasad pierwszej pomocy. Dzieci, które nas odwiedziły dowiedziały się jak dbać o swoje zęby a rodzice nauczyli się specjalnego masażu małego dziecka. Panie z przyjemnością korzystały z zabiegów przygotowanych w pracowni kosmetycznej. Biały Dzień w Medyku upłynął w rodzinnej atmosferze.

informatyk dnia 19-03-2018 · Drukuj
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.