Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 17-10-2019
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2019/2020

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2019 / 2020

Biuletyny

Biblioteka


Kontakt

Media o Nas

Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Dzień Edukacji Narodowej w „Medyku”
Po raz kolejny społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. W dniu 14.10.2019 o godzinie 10.00 na auli spotkali się nauczyciele, słuchacze oraz pracownicy szkoły aby świętować tak ważny dla nauczycieli i słuchaczy dzień. Galę z tej okazji poprowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego: Kinga Poniatowska oraz Maksymilian Olszewski. Do życzeń złożonym nauczycielom oraz pracownikom szkoły, słuchaczka klasy I dołączyła muzyczną laurkę. Po uroczystym ślubowaniu klas I kierunków stacjonarnych i dziennych, które poprowadziła Pani Dyrektor Joanna M. Browarska słuchacze przypieczętowali swoją przynależność do społeczności szkoły biorąc udział w symbolicznych Otrzęsinach przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki.

informatyk dnia 15-10-2019 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników i słuchaczy Szkoły Policealnej w Ełku na uroczystą galę z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się 14.10.2019 (poniedziałek) o godzinie 10:00 w auli szkoły.

Samorząd Uczniowski

informatyk dnia 11-10-2019 · Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się:
- dla kierunków dziennych i stacjonarnych (farmaceuci, masażyści, kosmetyczki, higienistki) 2 września 2019 r. o godz. 10:00;
- dla kierunków zaocznych (opiekunki dziecięce, opiekun medyczny, technik sterylizacji) 6 września 2019 r. o godz. 16:00.

Dyrektor dnia 29-08-2019 · Drukuj
Rekrutacja uzupełniająca
Szkoła Policealna w Ełku ogłasza rekrutację uzupełniającą na kierunki higienistka stomatologiczna (jedno wolne miejsce) i opiekun medyczny (dwa wolne miejsca). Wnioski o przyjęcie do szkoły do tych oddziałów można składać jeszcze do 29 sierpnia 2019 r.

Dyrektor dnia 28-08-2019 Czytaj więcej · 40 Czytań · Drukuj
Szukasz atrakcyjnego kierunku kształcenia, doświadczenia zawodowego?
Oprócz nauki na atrakcyjnym kierunku oferujemy szkolenia i staże zawodowe.
Szkolenie daje możliwość uzyskania lub uzupełnienia wiedzy i umiejętności zawodowych.
Staż to szansa na sprawdzenie siebie w pracy na konkretnym stanowisku, poznanie nowego miejsca pracy i zdobycie cennego doświadczenia.

OPTIMA HRS wraz ze Szkołą Policealną w Ełku organizuje szkolenia i staże zawodowe.

Aby wziąć udział w naszym projekcie musisz być uczniem Szkoły Policealnej w Ełku na kierunku:
• Opiekun medyczny
• Technik sterylizacji medycznej
• Opiekun osoby starszej
• Opiekunka dziecięca
• Technik farmaceutyczny
• Technik masażysta
• Technik usług kosmetycznych
• Higienistka stomatologiczna
Jeżeli nie jesteś jeszcze uczniem a chcesz zdobyć upragniony zawód i doświadczenie zawodowe zapisz się do Szkoły Policealnej w Ełku. Nauka jest bezpłatna.
Link do informacji o rekrutacji 2019/2020
W zależności od dobranej przez specjalistę ścieżki udziału w projekcie zaoferujemy Ci:
• Indywidualną diagnozę ucznia
• Certyfikowany kurs umiejętności zawodowych przygotowujący do obycia stażu
• Płatny staż zawodowy w wybranym przez Ciebie miejscu
w czasie odbywania stażu otrzymasz atrakcyjne stypendium stażowe
• Zajęcia z kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy
Jako uczestnik projektu możesz wybrać miejsce stażu z naszej bazy pracodawców lub zaproponować własne. Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnościami znajdziemy dla Ciebie miejsce odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb.
Programy stażowe trwają 150 godzin lub 300 godzin lub 600 godzin i są płatne.
W czasie odbywania stażu co miesiąc otrzymujesz wynagrodzenie tzw. stypendium stażowe, które wynosi 2 000 zł netto za 150 godzin stażu.
Jesteś ubezpieczony od NNW, dodatkowo odprowadzamy dla Ciebie składki:
• zdrowotne
• społeczne
• emerytalno-rentowe
Uwaga! Składka chorobowa nie jest odprowadzana.
Stażysta ma zapewniony 8-godzinny dzień pracy (osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności pracują 7 godzin) i pracę od poniedziałku do piątku.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami:
Szkoła Policealna w Ełku tel.: 87 610 39 40
Biuro projektu OPTIMA HRS tel.: 505 522 337

Dyrektor dnia 26-07-2019 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
U nas odświętnie, radośnie i Radioaktywnie.

informatyk dnia 25-06-2019 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj
Kosmetyczki na Majówce Międzypokoleniowej

30 maja br. słuchaczki I klasy technika usług kosmetycznych wykonywały zabiegi pielęgnacyjne dłoni uczestnikom Pikniku Międzypokoleniowego zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku. Już tradycją stało się, że społeczność Medyka włącza się w organizację działań na rzecz integracji seniorów, osób niepełnosprawnych oraz różnych środowisk lokalnych. Takie spotkania są dla naszych słuchaczy okazją do otwarcia się na różnych ludzi, uczą empatii i szacunku dla Seniorów.


informatyk dnia 31-05-2019 · Drukuj
Targi pracy 2019

23 maja 2019 roku uczniowie I klasy technika masażysty wraz z nauczycielem uczestniczyli w IX Ełckich Targach Pracy pod hasłem „Praca naszą pasją”. Uczniowie mogli wysłuchać ciekawych wykładów oraz zapoznać się z ofertami pracy w kraju i za granicą m.in. w branży: budowlanej, usługowej, gastronomicznej, hotelarskiej, produkcyjnej, transportowej i medycznej oraz służb mundurowych.

informatyk dnia 31-05-2019 · Drukuj
Piknik sportowo rekreacyjny

W środę 22 maja 2019 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pikniku sportowo-rekreacyjnym „Medyka”. Do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przybyło wielu amatorów sportowych i kulinarnych wrażeń. Młodzież uczestniczyła w „Wyścigu Pokoju”, gościnnie prowadzonych zajęciach zumby przez Panią Elżbietę a najodważniejsi próbowali swoich sił na trasie średniej i wysokiej parku linowego. Uczniowie i słuchacze biorący udział w konkurencjach zdobyli nagrody i dyplomy wręczone przez Dyrektora Szkoły. Cieszymy się, że pogoda nam dopisała i myślimy już o spotkaniu w przyszłym roku.

informatyk dnia 31-05-2019 0 Komentarzy · 57 Czytań · Drukuj
Urodziny Calypso

Urodziny Calypso Fitness Club Ełk.
Nasi zawodowcy: Masażystki i Kosmetyczki wymasowali dłonie, karki i plecy wszystkim, mieszkańcom Ełku, który odwiedzili Calypso, w jego 3 urodziny.

informatyk dnia 23-05-2019 · Drukuj
Polska mówi aaa
29 marca w Szkole Policealnej w Ełku o godzinie 11.00 odbyło się podsumowanie kampanii „Polska mówi aaa” promującej obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej przypada 20 marca i jest najważniejszym świętem stomatologicznym obchodzonym na całym świecie. Jego nadrzędnym celem jest propagowanie wiedzy na temat wpływu zdrowia jamy na zdrowie całego organizmu, oraz promowanie profilaktyki i higieny jamy ustnej. W ramach obchodów Szkoła Policealna w Ełku przeprowadziła liczne działania promujące zdrowie jamy ustnej. Słuchaczki z kierunku higienistka stomatologiczna odwiedziły ełckie przedszkola i nauczyły dzieciaki prawidłowo szczotkować zęby. Wspólne gry i zabawy utrwaliły nowo zdobytą wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia, oraz pokonały wszystkie dziecięce lęki związane z leczeniem zębów i lekarzem dentystą. 29 marca w Szkole Policealnej w Ełku w obecności Prezydenta Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Bicia rekordu w jak największej liczbie uczestników myjących zęby” w ełckich przedszkolach oraz i wręczenie nagród dzieciom które wzięły udział w konkursie plastyczno-technicznym pt. „Kto, o zęby dba, ładny uśmiech ma!”

informatyk dnia 16-04-2019 · Drukuj
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.