Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Plan zajęć (zaoczne) · Rekrutacja 2018/201922-08-2018
Nawigacja
Strona Główna

Informacje
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2018/2019

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Biuletyny

Biblioteka

Samorząd

Kontakt

Media o Nas
Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Biała Niedziela i Biała Noc Zapraszamy!!!

informatyk dnia 13-03-2018 · Drukuj
Wykład Marzec 1968 Zapraszamy!!!

informatyk dnia 13-03-2018 · Drukuj
"Bajka" w "Medyku"
Dziś naszą szkołę odwiedziła grupa dzieci z przedszkola Bajka w Ełku - dzieci z zerówki przybyły do nas by poznać zawody swoich rodziców - odwiedziły pracownię masażu gdzie doświadczyły masażu dłoni, masażu ciśnieniowego a także masaży wibracyjnych. Następnie odwiedziły pracownię anatomii gdzie dowiedziały się jak zbudowane jest ciało ludzkie i pod mikroskopem zobaczyły jak wygląda krew żaby.

informatyk dnia 13-03-2018 · Drukuj
Na Planecie Kobiet...
Gwarno, tłocznie i pośród … rozmów upłynęła marcowa edycja Planety Kobiet. Liczne atrakcje przyciągnęły do ełckiego kina Panie, które wczoraj (8 marca) obchodziły swoje święto. Nasza Szkoła również przygotowała stoisko z niespodziankami. Kosmetyczki wykonywały kosmetyczne masaże dłoni, masażyści - masaż karku „na czerwonym dywanie”, a higienistki stomatologiczne krzewiły wiedzę nt. profilaktyki jamy ustnej i dodatkowo mierzyły ciśnienie krwi (można było sprawdzić czy nadmiar atrakcji nie podniósł za bardzo ciśnienia). Dużym wzięciem cieszyły się piękne i naturalne mydła wykonywane ręcznie przez uczniów i nauczycieli szkoły.

informatyk dnia 12-03-2018 · Drukuj
8 marca Dzień Kobiet !!!

informatyk dnia 12-03-2018 · Drukuj
"Tłusty Czwartek" zaproszenie!!!

W czwartek nie liczymy kalorii - liczymy pączki!

informatyk dnia 07-02-2018 · Drukuj
Zakończenie szkoły - Opiekun osoby starszej
Zakończenie szkoły i wręczenie świadectw dla Opiekuna osoby starszej odbędzie się w sobotę 27.01.2018 r. o godzinie 16:00.

Dyrektor dnia 26-01-2018 Czytaj więcej · 207 Czytań · Drukuj
Kolędowanie w "Medyku" 2017
Kolędowanie w
„Świeciła gwiazda na niebie srebrna i staroświecka. Świeciła wigilijnie, każdy ją zna od dziecka. Zwisały z niej z wysoka długie, błyszczące promienie, a każdy promień – to było jedno świąteczne życzenie.”

Wierszem Leopolda Staffa rozpoczęło się w „Medyku” świąteczne spotkanie – kolędowanie. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i słuchacze szkoły zasiedli przy wspólnym stole. Śpiewaliśmy piosenki świąteczne, pastorałki i kolędy. Podzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie nawzajem, aby wszystkie skryte i wypowiedziane marzenia spełniły się.

informatyk dnia 19-12-2017 · Drukuj
Barbórka u kosmetyczek 2017
Barbórka u kosmetyczek"Wprawdzie Barbórka to święto górników, ale trochę na przekór tradycji, a trochę z powodów organizacyjnych, w tym dniu kosmetyczki z I klasy poznawały tajniki swojej przyszłej profesji. Dziewczyny uczestniczyły w warsztatach z zakresu profesjonalnej pielęgnacji twarzy z użyciem preparatów firmy Bielenda. Pani Marika Kochańska, instruktor i przedstawiciel regionalny ds. Kosmetyki Profesjonalnej Bielenda, omówiła najnowsze produkty kosmetyczne i zabiegi firmowe oraz nadzorowała wykonanie tych zabiegów przez uczennice; atrakcji nie brakowało – było mleczko do demakijażu w postaci pudru, maseczka peelingująca zamieniające się pianę czy alga do twarzy, którą przygotowuje się w shakerze, a do tego z białego proszku staje się błękitną galaretką. Czary mary – zrobimy wszystko, aby klient był zadowolony. To pierwsze spotkanie z cyklu firmowych szkoleń dla kosmetyczek. Oby były kolejne …

informatyk dnia 06-12-2017 · Drukuj
"Koniec Wielkiej Wojny. Odzyskanie niepodległości" - wykład dr Stefana Marcinkiewicza
wykład dr Stefana Marcinkiewicza"Koniec Wielkiej Wojny. Odzyskanie niepodległości" - wykład dr Stefana Marcinkiewicza.

informatyk dnia 01-12-2017 · Drukuj
11 listopada 2017
Święto Niepodległości 2017Święto Niepodległości. Obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

informatyk dnia 13-11-2017 · Drukuj
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.