Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 13-10-2019
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2019/2020

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2019 / 2020

Biuletyny

Biblioteka


Kontakt

Media o Nas

Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Przedszkolaki u Higienistek Stomatologicznych
Marzec to miesiąc zdrowia jamy ustnej, dlatego intensywnie działają nasza higienistki stomatologiczne. Jak widać na zdjęcia nikt nie ucierpiał. A dzieciaki szczęśliwie i wiedzą, że choć mleczaki wypadną to trzeba o nie dbać na co dzień. Cała akcja odbyła się na zajęciach prowadzonych przez wykładowcę Medyka, lekarza stomatologa Joannę Zalewską.

informatyk dnia 28-03-2019 · Drukuj
Odwiedziny przedszkolaków
Poniedziałkowy poranek w Medyku tętnił niespożytą ciekawością i energią przedszkolaków z ełckiej Jedyneczki. Dzieciaki odwiedziły pracownię kosmetyczną i poznały profesjonalny sprzęt wykorzystywany na co dzień do „tortur” w imię bycia pięknym. Tego dnia pracownia kosmetyczna zamieniała się w profesjonalne SPA z którego usług ochoczo skorzystały przedszkolaki i ich wychowawczynie. W pracowni anatomii dzieci obejrzały pod mikroskopem krew żaby, przeprowadziły bezkrwawą operację, policzyły wszystkie kości w szkielecie ludzkim. Każdy przedszkolak obejrzał też swoje dłonie pod specjalną lupą powiększającą i prześledziły kryjówki bakterii. Wniosek nasunął się sam - zawsze trzeba myć ręce. Na koniec wycieczki w ełckim Medyku dzieci poznały tajemnice pracowni chemicznej. Wyczarowano lawę i zmiany kolorów w roztworach tlenków metali. tekst JMB, zdjecia WK.

informatyk dnia 28-03-2019 · Drukuj
8 marca „Kobiety - kobietom”
Pod hasłem „Lipstic on the glass” świętowano Dzień Kobiet w Galerii Brama Mazur w Ełku. Oprócz pięknych kwiatów i szminek w różnych kolorach, chętne Panie mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez słuchaczki technika usług kosmetycznych i technika masażysty; były to zabiegi pielęgnacyjne dłoni, manicure japoński oraz relaksujące masaże karku. Na te drobne „przyjemności dla ciała” jak zwykle nie brakowało chętnych, a wspólne świętowanie upłynęło w radosnych nastrojach.

informatyk dnia 28-03-2019 · Drukuj
Wizyta Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w naszej Szkole
27 lutego 2019 r. naszą Szkołę odwiedził Marszałek Województwa Pan Gustaw Marek Brzezin. Wraz z nim w Medyku gościli również Pan Zygmunt Kiersz - Dyrektor Biura Marszałka, Pan Zbigniew Ciechowski - Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Pan Zbigniew Cieciuch - Dyrektor Departamentu EFRR.

informatyk dnia 05-03-2019 · Drukuj
Wyniki egzaminu zawodowego
Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonego w sesji styczeń-luty 2019 zostaną opublikowane 22 marca 2019 r.
Od tego dnia będzie można również odbierać dyplomy i świadectwa kwalifikacji.
Zdający, którzy nie zdali obu lub jednej części egzaminu mogą składać deklaracje na egzamin w sesji letniej do 29 marca 2019. (Wszyscy inni uczniowie i absolwenci składają deklaracje na sesję letnią do 18 lutego.)

Dyrektor dnia 27-01-2019 · Drukuj
Nasze Jasełka 2018
Nasze Jasełka.
Życzymy wszystkim Wesołych, Pogodnych Świąt!

informatyk dnia 21-12-2018 · Drukuj
Medyk Nocą 2018
VI edycja Medyka Nocą już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, aby spędzić z nami ten listopadowy czas. W tym roku hasło przewodnie MN brzmiało "Nawet biały motyl rzuca czarny cień" z tematyką główną - depresja. Honorowego patronatu zechciała nam użyczyć Pani Senator RP Małgorzata Kopiczko. Wykład Rozdarcie i integralność człowieka w kontekście zdrowia psychologicznego wygłosił ks. dr Zbigniew Kulesz (U W-M w Olsztynie), natomiast "Wsparcie osoby z depresją" przybliżyła nam p. Patrycja Karpińska (PCPP-P w Ełku).
Nasi uczniowie, jak zawsze zadbali o dobrostan gości dbając o ich ducha i ciało. Dziękujemy uczestnikom aukcji i kiermaszu za wsparcie naszych charytatywnych celów.

informatyk dnia 03-12-2018 · Drukuj
Szkolenie Kosmetyczki 2018
20 listopada br. słuchaczki II klasy technika usług kosmetycznych uczestniczyły w szkoleniu i warsztatach z depilacji pastą cukrową i mezoterapii mikronakłuciowej. Najodważniejsze modelki mogły poczuć na własnej skórze różne techniki mikronakłuwania, które z wykorzystaniem urządzenia SKIN PEN firmy Natiunel demonstrowała Pani Katarzyna Maziewska. Pod jej okiem chętne kosmetyczki mogły samodzielnie spróbować pracy z „igłami”. Równie „przyjemne” były zabiegi depilacji pastą cukrową, jedną z powszechnie stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia. Poza pokazami zabiegów, pani Katarzyna wyczerpująco wyjaśniała procesy regeneracji skóry po nakłuciach i aplikacji różnych preparatów kosmetycznych oraz zwróciła uwagę na zachowanie zasad aseptyki.

informatyk dnia 22-11-2018 · Drukuj
Szkolenie Higienistki Stomatologiczne 2018
Dzisiejszy listopadowy dzień upłynął Higienistkom Stomatologicznym Medyka w atmosferze szkoleń. Inspirujące wykłady dotyczące profilaktyki higieny jamy ustnej poprowadziła Pani Magda Eid, przedstawicielka wiodącej na rynku stomatologicznym firmy PIERRE FABRE MEDICAMENT POLAND Sp. z o.o. Uczestniczki szkolenia zdobyły kompletną wiedzę na temat najnowszych produktów stomatologicznych stosowanych w higienie jamy ustnej. Oczywiście jak zwykle na koniec szkolenia czekała na nas miła niespodzianka w postaci upominków od firmy PIERRE FABRE MEDICAMENT POLAND Sp. z o.o. Od dzisiaj bez obaw spokojnie możemy stosować produkty z serii Eludril, zawierające chlorheksydynę, która ma szerokie spektrum działania.

informatyk dnia 22-11-2018 · Drukuj
11 listopada 2018 – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości w "Medyku"
100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wydarzenia, wpisała się także w kalendarz wydarzeń w naszej szkole. Po dokonaniu w 1795 roku przez Rosję, Prusy i Austrię trzeciego rozbioru Polski, nasza ojczyzna zniknęła z mapy Europy i świata na wiele lat. Dopiero I wojna światowa dała Polsce szansę na walkę o niepodległą Polskę. 11 Listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polska odzyskała niepodległość. Pamiętając wydarzenia tamtych lat oraz ludzi, którzy przyczynili się do naszej wolności, uczniowie i słuchacze naszej szkoły, przygotowali uroczystą akademię. Uroczystość odbyła się 14 listopada w auli szkoły. Wspólnie wysłuchaliśmy lekcji historii przygotowanej przez uczniów i słuchaczy klas HS I, TUK I, TM I, TM II.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
11 listopada 2018 – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości
W Ełku, jak i w całej Polsce świętowano setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Dyrektor szkoły wraz z delegacją uczniów klasy technika masażysty II uczestniczyli w uroczystej mszy w ełckiej Katedrze. Następnie wraz z setkami mieszkańców miasta oraz wieloma delegacjami – przedstawicielami władz samorządowych, organizacji pozarządowych, szkół i przedszkoli, w asyście orkiestry dętej przemaszerowali pod Urząd Miasta, gdzie złożyli biało-czerwoną wiązankę kwiatów przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.