Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 13-10-2019
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2019/2020

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2019 / 2020

Biuletyny

Biblioteka


Kontakt

Media o Nas

Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
I Targi Osób Niepełnosprawnych
I Targi Osób NiepełnosprawnychW czwartek 11 czerwca 2015r. uczniowie kierunku Technik masażysta reprezentowali naszą szkołę podczas I Targów Osób Niepełnosprawnych. Targi zorganizowane zostały przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ełku i Powiat Ełcki.Spotkanie na sali Zebra w Ełckim Centrum Kultury skierowane było głównie do osób niepełnosprawnych z naszego miasta. Goście mogli dowiedzieć się o ofercie edukacyjnej i zdrowotnej, którą kierują do nich ełckie jednostki, skorzystać z porad dietetyka lub prawnika a także przebadać słuch i zmierzyć ciśnienie krwi.Duże zainteresowanie wzbudziły stanowiska z rękodziełem i wystawy kwiatów. Nie zabrakło także pokazów sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.W tej scenerii godnie prezentowali się uczniowie Technika masażysty, których stanowisko cieszyło się sporym zainteresowanie.Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Masaże przez nich wykonywane cieszyły się dużym powodzeniem, a oni sami wykorzystali ten czas na poszerzanie swojej wiedzy, zdolności i umiejętności.

informatyk dnia 12-06-2015 · Drukuj
„Majówka Międzypokoleniowa"
MajówkaW środę 27 maja 2015 r. Szkoła Policealna „Medyk" w Ełku po raz kolejny okazała się otwarta dla środowiska. Nie bacząc na różnice wieku, kondycję, pasje i upodobania spotkaliśmy się z mieszkańcami Ełku na „Majówce Międzypokoleniowej" w ramach Ełckich Dni Rodziny. Słuchaczki klasy II kierunku Technika Usług Kosmetycznych przygotowały działania skierowane zarówno do seniorów jak i małolatów. Aktywnie promowały naszą szkołę poprzez umiejętności masażu i zdobienia paznokci. Nasze propozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Uczestnicy spotkania, mimo pochmurnej aury, wyrażali zrelaksowanie i zadowolenie z profesjonalnej obsługi. Kosmetyczki naszej szkoły otrzymały wiele komplementów, słów uznania i podziękowań.Akcja odbyła się w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku, przy współudziale Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej w Ełku.

informatyk dnia 28-05-2015 · Drukuj
Wyjazd kierunku TF do Dywit 14.05.2015
Farmacja w Dywitach W ramach realizacji zajęć praktycznych uczniowie kierunku Technik Farmaceutyczny udali się do Dywit gdzie mieści się siedziba Polskiej Grupy Farmaceutycznej "Cefarm" Olsztyn. Ten majowy, pogodny dzień był jednocześnie bardzo radosny a to ze względu na doskonałe humory rozśpiewanych uczniów klasy II. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Zarząd PGF a absolwenci zostali zaproszeni do pracy w hurtowni leków. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z całym procesem począwszy od przyjęcia zamówienia przez dział sprzedaży do etapu finalnego - transportu do aptek na terenie całego województwa warmińsko – mazurskiego. Młodzież mogła przyjrzeć się jak funkcjonuje nowoczesna hurtownia leków. Okazało się, że jest ona w pełni zautomatyzowana i skomputeryzowana. Elektroniczne urządzenia utrzymują optymalną dla danego towaru temperaturę i wilgotność powietrza, dzięki czemu leki dostarczane do aptek są w najlepszym stanie. Wszystkie magazyny hurtowni znajdują się na jednym poziomie i mają ze sobą doskonałą komunikację. Najnowsze rozwiązania logistyczne pozwalają skrócić czas realizacji zamówienia z apteki nawet do 15 minut. Przez co zapewnione są częste i szybkie dostawy towaru do apteki. Uczniowie w praktyce zrealizowali wiele zamówień produktów leczniczych najpierw pod opieką pracowników hurtowni a potem już samodzielnie. Kierownik działu był pod wrażeniem solidności pracy uczniów i ich zaangażowania w wykonywaną pracę. Dziękujemy Zarządowi PGF Cefarm Olsztyn za ciepłe przyjęcie a szczególnie Pani Dorocie Sienkiewicz za opiekę i poświęcony czas. W atmosferze urozmaiconego repertuaru piosenek rozbawionych uczniów klasy II powróciliśmy do Ełku. Opiekę nad grupą sprawowały: Anna Klukiewicz i Jolanta Chojnowska.


informatyk dnia 22-05-2015 · Drukuj
Turniej kosmetyczny w Olsztynie
TURNIEJ KOSMETYCZNY  W OLSZTYNIEW dniach 13-15 maja 2015r. słuchaczki I klasy kierunku technik usług kosmetycznych –Katarzyna Jagielska i Klaudia Majewska brały udział w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym „Piękno w krainie jezior” w Olsztynie. Dziewczyny musiały wykazać się wiedzą z zakresu kosmetyki, wizażu, ale i psychologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, czy zasad bhp obowiązujących w gabinecie kosmetycznym. W drugim dniu turnieju, pod czujnym okiem jurorów, uczestnicy wykonywali zabiegi kosmetyczne dobrane pod względem metodyki i preparatów do potrzeb wylosowanych klientek (pielęgnacja skóry twarzy, henna brwi i rzęs i makijaż dobrany do typu urody i stylizacji klientki). Już poza konkurencjami punktowanymi odbyły się również zabawy i konkursy integrujące uczestników turnieju. Kasia i Klaudia wywalczyły wyróżnienie w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym; jest to duży sukces, tym bardziej, że konkurowały z osobami, które już w czerwcu kończą pierwszą kwalifikację w zawodzie, a one mają jeszcze ponad pół roku nauki, aby uzupełnić wiedzę i umiejętności sprawdzane na turnieju. Dziewczyny –GRATULACJE!!!


informatyk dnia 18-05-2015 · Drukuj
Rusza e-learning
Logo moodle
Już 22 maja 2015 rusza nasza platforma e-learningowa! W premierze udział wezmą słuchacze opiekuna medycznego, opiekunki środowiskowej i opiekuna osoby starszej, którzy odbędą internetowy kurs podstaw przedsiębiorczości.Dyrektor dnia 16-05-2015 · Drukuj
Strona 13 z 13 << < 10 11 12 13
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.