Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Plan zajęć (zaoczne) · Rekrutacja 2018/201923-04-2018
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2018/2019

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Biuletyny

Biblioteka

Samorząd

Kontakt

Media o Nas
Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej
Medyk-Planeta Kobiet 2017"Niebo złote ci otworzę,w którym ciszy biała nić (...)Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni,które czaszki białe toczy.” (K.K. Baczyński) Po siedemdziesięciu ośmiu latach od wybuchu II Wojny Światowej, po raz kolejny, uczciliśmy bohaterów wojennych i ofiary, które pochłonęła ta największa w historii ludzkości tragedia. Cześć i Chwała Bohaterom!

informatyk dnia 22-09-2017 · Drukuj
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018W progi Szkoły Policealnej w Ełku „Medyk” rokrocznie wstępują ludzie gotowi w sposób rzetelny zdobywać wiedzę i umiejętności przewidziane dla konkretnego kierunku kształcenia. Ludzie którzy wykorzystują przy tym pełen zakres wcześniej zdobytych umiejętności oraz swoje zdolności. W roku szkolnym 2017/2018 naukę rozpoczęli uczniowie i słuchacze klas: I i II technika usług kosmetycznych, I i II technika farmaceutycznego, I i II technika masażysty, II terapeuty zajęciowego i II higienistki stomatologicznej.

informatyk dnia 04-09-2017 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017 10:00
Dziś o godz. 10:00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole (kierunki stacjonarne).

informatyk dnia 23-06-2017 · Drukuj
Piknik majowy 2017
Piknik Sportowo-Rekreacyjny w tym roku znów spędziliśmy w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym i Parku Linowym. Gościnnie prowadziła zajęcia zumby Pani Elżbieta Kozłowska-Plak. Było bardzo kalorycznie. Pewne osoby zajęły jakieś miejsca (nawet pierwsze), ale chodziło nam o wspólny relaks.

informatyk dnia 24-05-2017 · Drukuj
Chcesz być zdrowy? Badaj się!
Tym razem Medyk” włączył się aktywnie w akcje Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Delegatura w Ełku w dniach: 13 maja 2017r. „Dni Profilaktyki Zdrowotnej – Pisz”, 21 maja 2017r. „Dni Profilaktyki Zdrowotnej – Orzysz”.W ramach akcji można było wykonać kontrolnie badania typu: mammografia, cytologia, profil lipidowy, badanie składu ciała, zasięgnąć konsultacji medycznych (np.: urologicznych, ginekologicznych), wysłuchać wykładów prozdrowotnych. Słuchacze kierunków: Technik Masażysta i Technik Usług Kosmetycznych w pełni zmobilizowali siły do prozdrowotnej „walki” wykazując się nabytymi umiejętnościami. W rękach masażystów i kosmetyczek wszystkim odwiedzającym odpuszczało napięcie - sztywność mięśni oraz stawów, a na twarzach pojawiał się uśmiech.

informatyk dnia 24-05-2017 · Drukuj
3 maja 2017r.
„W imię Boga w Trójcy Świętej jedynego. Stanisław August z bożej łaski i woli narodu Król Polski (…) niniejszą konstytucję uchwalamy i tę całkowicie za świętą, za niewzruszoną deklarujemy (…).” 3 maja w 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja delegacja Medyka złożyła hołd twórcom Konstytucji oraz tym, którzy walczyli o niepodległość Polski. "Witaj maj, piękny maj. U Polaków błogi raj."

informatyk dnia 09-05-2017 · Drukuj
Dni otwarte szkoły 2017
W dniach 28 - 29 marca 2017 roku społeczność szkoły zaprosiła wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte pod hasłem "Na przednówku...".
W pracowniach szkolnych odbywały się pokazy i warsztaty: z zakresu profilaktyki jamy ustnej, chemii kosmetycznej
i farmaceutycznej, terapii zajęciowej, wybranych zabiegów kosmetycznych, masażu, wykonywania leków recepturowych, filcowania oraz językowe.
Dodatkową niespodzianką była możliwość zbadania ciśnienia krwi i saturacji oraz obejrzenia preparatów pod mikroskopem.
Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły oraz wzięli udział w konkursie z nagrodami z wiedzy o Medyku. Można było także spróbować sałatki wiosennej z mniszka i skosztować sushi. Wielkim powodzeniem cieszyły się również pachnące gofry z cukrem pudrem.
Podczas tych dni mieliśmy przyjemność gościć nauczycieli i uczniów z ełckich szkół oraz przedszkoli,a także indywidualne osoby, które przyjęły zaproszenie na Dni Otwarte.

informatyk dnia 31-03-2017 · Drukuj
Targi BEAUTY FORUM 2017
260 wystawców z kraju i ze świata, 14 000 profesjonalistów, najnowsze technologie, niezliczona ilość innowacyjnych produktów, bogata oferta kongresowa i warsztatowa, pasjonujące mistrzostwa i konkursy oraz my Kosmetyczki Medyka na największej i najważniejszej w sezonie imprezie dla branży kosmetycznej w Polsce Targi BEAUTY FORUM. Napakowane wiedzą, pełne niesamowitych doznań z mnóstwem zakupów wracamy do Ełku.

informatyk dnia 16-03-2017 · Drukuj
8 Marca 2017
Dziś 8 marca 2017 - Międzynarodowy Dzień Kobiet.W dniu tak uroczystym życzenia wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, zadowolenia z pracy zawodowej i wszystkiego co najpiękniejsze życzą panowie z Szkoły Policealnej "Medyk" w Ełku.
"Drogie Panie, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym... 8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Was słońce świeci. Niech Wam czas radośnie leci. Dla najsympatyczniejszych kobiet pod słońcem..."

informatyk dnia 08-03-2017 · Drukuj
Z miłości do piękna
15 lutego, dzień po Święcie Zakochanych płynąc na fali uniesienia uczennice kierunku TUK postanowiły dodać sobie blasku uczestnicząc w warsztatach profesjonalnej marki kosmetycznej Charmine Rose. Od rana dziewczęta kl I przywracały promienność szarej, zmęczonej po zimie skórze twarzy zabiegami typu: AGE REVERSE, LIGHT UP EYE treatment, OMEGA OILS THERAPHY. W tym samym dniu, nieco później dziewczęta kl II dodawały witalności skórze ciała w zabiegach: TIGHT ARMS oraz BODY PEEL. Szczególnym zainteresowaniem uczennic cieszyła się terapia mikroigłowa wykonana za pomocą DERMAPENA.
Po tak przeżytym dniu Kosmetyczki życzą wszystkim MIŁOŚCI, nie tylko do piękna!

informatyk dnia 17-02-2017 · Drukuj
Rekrutacja na semestr wiosenno-letni.
Zakończył się nabór wniosków o przyjęcie do oddziału opiekuna osoby starszej na semestr II. W dniach 2-3 lutego ma miejsce rekrutacja uzupełniająca - osoby, które chciałyby złożyć odwołania, uzupełnić swoje wnioski, złożyć nowe wnioski o przyjęcie do szkoły mogą to zrobić do jutra do godziny 12.00. O 12.00 zostaną ogłoszone ostateczne wyniki naboru. Oddział Opiekuna osoby starszej obecnie jest kompletny (liczy 15 zakwalifikowanych), ale wszystkich chętnych do nauki na tym kierunku do liczby 18 możemy jeszcze przyjąć.

Dyrektor dnia 02-02-2017 · Drukuj
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.