Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 13-10-2019
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2019/2020

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2019 / 2020

Biuletyny

Biblioteka


Kontakt

Media o Nas

Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Targi Pracy 8.11.18
8 listopada 2018 roku uczniowie II klasy technika masażysty wraz z wychowawcą uczestniczyli w Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Ełku. Uczniowie mogli zapoznać się z profilami działania lokalnych firm i przedsiębiorstw, mięli bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i mogli zorientować się w obecnym zapotrzebowaniu na rynku pracy. Oprócz pracodawców swoje stoiska miały także agencje pośrednictwa pracy, PUP, OHP, ZUS oraz szkoły.

informatyk dnia 15-11-2018 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej i Rozdanie Indeksów
Uroczystość Rozdania Indeksów uczniom klas I połączona z Dniem Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole 16 października 2018 roku w bardzo uroczystej atmosferze. Na auli szkoły spotkali się nauczyciele, wychowawcy, uczniowie i słuchacze klas I i II kierunków stacjonarnych. Uroczystość rozpoczął koncert ne skrzypcach w wykonaniu uczennicy szkoły. Po wysłuchaniu krótkiej historii Dnia Edukacji Narodowej do życzeń i drobnych upominków przekazanych wszystkim nauczycielom i pracownikom, śpiewające życzenia dołączyła słuchaczka jednego z kierunków. Następnie Pan Dyrektor Szkoły w przemówieniu życzył uczniom i słuchaczom samych sukcesów oraz dobrych i bardzo dobrych ocen, przypomniał też, jak ważnym i cennym dokumentem jest Indeks. Uczniowie i słuchacze klas I otrzymali z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawców klas Indeksy a dopełnieniem uroczystości było ślubowanie, które poprowadziła Pani Dyrektor. Miłym gestem były kwiaty, które z rąk uczniów i słuchaczy otrzymali nauczyciele oraz znaczki kierunkowe, które z rąk wychowawców otrzymali uczniowie i słuchacze.

informatyk dnia 16-10-2018 · Drukuj
„MEDYK” na Białej Sobocie w Orzyszu
13. października br. Ełcki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia we współpracy m.in. z naszym „Medykiem” przygotował bogatą ofertę badań profilaktycznych i zabaw promujących zdrowy styl życia w ramach ORZYSKIEGO DNIA WALKI Z RAKIEM. „Biała Sobota” okazała się również słonecznym i bardzo ciepłym dniem, i to z pewnością zachęciło wielu mieszkańców Orzysza to skorzystania z oferowanych badań i zabiegów. Nasze uczennice – dwie Anie z kierunku technik masażysta oraz Julka i Marysia z kierunku technik usług kosmetycznych - miały pełne ręce roboty. Przez cztery godziny wykonywały kosmetyczne masaże dłoni oraz masaże karku i pleców, co w sumie dało ponad 40 zabiegów. Mimo intensywnej pracy, było dużo rozmów na tematy związane z szeroko pojętą promocją zdrowia , można było poznać ciekawe historie życia naszych pacjentów. Wracaliśmy do Ełku z ogromną satysfakcją, że wsparliśmy działania użyteczne dla zdrowia i życia. (dodam, że powrót okazał się „wybuchowy”, i to dosłownie, bo znaleźliśmy się na trasie transportu dwóch niewybuchów znalezionych tego dnia przy ujściu rzeki Ełk).

informatyk dnia 15-10-2018 · Drukuj
Seminarium "Tajemnice późnej dojrzałości"
Seminarium "Tajemnice późnej dojrzałości"
28 września uczniowie kierunku Technik masażysta mieli okazję uczestniczyć w seminarium "Tajemnice późnej dojrzałości" zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z chorobą Alzheimera i innymi zaburzeniami psychicznymi funkcjonujący w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku. Program seminarium przewidywał wykłady na temat uwarunkowań psychologicznych i zdrowotnych osób starszych i w podeszłym wieku. Świetna lekcja, dobra kawa i pyszne przekąski.

informatyk dnia 10-10-2018 · Drukuj
"Dzień Aptekarza" w Medyku 26.09.2018
26 września w szkole obchodziliśmy Dzień Aptekarza. Oficjalne obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza odbywają się 27 września, dzień po kalendarzowym święcie Kosmy i Damiana, prekursorów farmacji klinicznej, patronów aptekarzy i farmaceutów. Tegoroczną uroczystość poprowadziła uczennica klasy drugiej kierunku technik farmaceutyczny, również uczennica TF przeczytała wiersz pt.Aptekarz” z „Elementarza” Mariana Falskiego. Główną część uroczystości stanowiły prezentacje multimedialne. Pierwszą pt. „Życie Świętych Kosmy i Damiana pędzlem malowane” przygotowała i przedstawiła nauczycielka szkoły. Następnie Dyrektor szkoły Roman Wyrwas zaprezentował swoja prezentację pt. „Medycyna Mazurska" i obdarował nauczycieli i uczniów kierunku TF miodem. Uroczystość przygotowały nauczycielki wraz z uczniami drugiej klasy kierunku technik farmaceutyczny.

informatyk dnia 28-09-2018 · Drukuj
Początek roku szkolnego w "Medyku"

informatyk dnia 05-09-2018 · Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się:
dla kierunków stacjonarnych (technik masażysta, higienistka stomatologiczna, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny) 03 września 2018 r. o godz. 10:00,
dla kierunków zaocznych (opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, opiekun osoby starszej) 07 września 2018 r. o godz. 16:00.

Dyrektor dnia 27-08-2018 · Drukuj
Godziny otwarcia Szkoły w okresie letnim
W okresie wakacyjnym sekretariat czynny jest w godzinach 7:00 - 15:00.
Dyrekcja Szkoły przebywa na urlopie wypoczynkowym w terminie 16.07.2018 -29.07.2018 oraz 06.08.2018 - 15.08.2018.

Dyrektor dnia 28-06-2018 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
KIERUNKI STACJONARNE (DZIENNE) - 22.06.2018 (piątek) godz. 11:00
KIERUNKI ZAOCZNE - 22.06.2018 (piątek) godz. 16:00

Dyrektor dnia 19-06-2018 · Drukuj
3 maja 2018
„W imię Boga w Trójcy Świętej jedynego. Stanisław August z bożej łaski i woli narodu Król Polski (…) niniejszą konstytucję uchwalamy i tę całkowicie za świętą, za niewzruszoną deklarujemy (…).” 3 maja w 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja delegacja Medyka złożyła hołd twórcom Konstytucji oraz tym, którzy walczyli o niepodległość Polski.
"Witaj maj, piękny maj. U Polaków błogi raj."

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
KAŻDY JEST WAŻNY
W minioną sobotę, 21 kwietnia w progach Oratorium Św. Jana Bosko w Ełku każdy mógł poczuć się ważny. Przywiało tu zarówno starszych jak i młodszych, całe rodziny z dziećmi oraz seniorami. Wszyscy, mimo wietrznej pogody, fantastycznie bawili się na międzypokoleniowym festynie integracyjnym. Były gry i zabawy animacyjne, występy artystyczne, zajęcia sportowe, warsztaty profilaktyczne. MEDYK również włożył swój wkład na rzecz integracji: Opiekunki Dziecięce czuwały nad ciśnieniem i temperaturą zaś Kosmetyczki i Masażyści Medyka poprzez relaksacyjne masaże wprowadzali uczestników w dobry nastrój. Na koniec na „każdego ważnego” czekały konkursowe, złociste, świeże, najlepsze na świecie ełckie drożdżówki.

informatyk dnia 18-05-2018 · Drukuj
Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.