Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 23-10-2018
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2018/2019

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Warunki ubezpieczenia szkolnego 2018 / 2019

Biuletyny

Biblioteka

Doradztwo Zawodowe

Kontakt

Media o Nas


Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Zakończenie szkoły - Opiekun osoby starszej
Zakończenie szkoły i wręczenie świadectw dla Opiekuna osoby starszej odbędzie się w sobotę 27.01.2018 r. o godzinie 16:00.

Dyrektor dnia 26-01-2018 Czytaj więcej · 243 Czytań · Drukuj
Kolędowanie w "Medyku" 2017
Kolędowanie w
„Świeciła gwiazda na niebie srebrna i staroświecka. Świeciła wigilijnie, każdy ją zna od dziecka. Zwisały z niej z wysoka długie, błyszczące promienie, a każdy promień – to było jedno świąteczne życzenie.”

Wierszem Leopolda Staffa rozpoczęło się w „Medyku” świąteczne spotkanie – kolędowanie. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i słuchacze szkoły zasiedli przy wspólnym stole. Śpiewaliśmy piosenki świąteczne, pastorałki i kolędy. Podzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie nawzajem, aby wszystkie skryte i wypowiedziane marzenia spełniły się.

informatyk dnia 19-12-2017 · Drukuj
Barbórka u kosmetyczek 2017
Barbórka u kosmetyczek"Wprawdzie Barbórka to święto górników, ale trochę na przekór tradycji, a trochę z powodów organizacyjnych, w tym dniu kosmetyczki z I klasy poznawały tajniki swojej przyszłej profesji. Dziewczyny uczestniczyły w warsztatach z zakresu profesjonalnej pielęgnacji twarzy z użyciem preparatów firmy Bielenda. Pani Marika Kochańska, instruktor i przedstawiciel regionalny ds. Kosmetyki Profesjonalnej Bielenda, omówiła najnowsze produkty kosmetyczne i zabiegi firmowe oraz nadzorowała wykonanie tych zabiegów przez uczennice; atrakcji nie brakowało – było mleczko do demakijażu w postaci pudru, maseczka peelingująca zamieniające się pianę czy alga do twarzy, którą przygotowuje się w shakerze, a do tego z białego proszku staje się błękitną galaretką. Czary mary – zrobimy wszystko, aby klient był zadowolony. To pierwsze spotkanie z cyklu firmowych szkoleń dla kosmetyczek. Oby były kolejne …

informatyk dnia 06-12-2017 · Drukuj
"Koniec Wielkiej Wojny. Odzyskanie niepodległości" - wykład dr Stefana Marcinkiewicza
wykład dr Stefana Marcinkiewicza"Koniec Wielkiej Wojny. Odzyskanie niepodległości" - wykład dr Stefana Marcinkiewicza.

informatyk dnia 01-12-2017 · Drukuj
11 listopada 2017
Święto Niepodległości 2017Święto Niepodległości. Obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

informatyk dnia 13-11-2017 · Drukuj
Dzień Wszystkich Świętych 2017
Dzień Wszystkich Świętych 2017W Zaduszki odwiedzamy byłych Pracowników i Nauczycieli Szkoły i zapalamy im światełko pamięci.

informatyk dnia 07-11-2017 · Drukuj
Uroczyste wręczenie indeksów 2017/2018
Uroczyste wręczenie indeksów 2017/2018Uroczystość Rozdania Indeksów uczniom klas I połączona z Dniem Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole 17 października 2017 roku w bardzo uroczystej atmosferze. Na auli szkoły spotkali się nauczyciele, wychowawcy, uczniowie klas I i II. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Szkoły krótkim przemówieniem życząc uczniom i słuchaczom samych sukcesów oraz dobrych i bardzo dobrych ocen, przypomniał też, jak ważnym i cennym dokumentem jest Indeks. Uczniowie i słuchacze klas I otrzymali z rąk Pana Dyrektora Indeksy a dopełnieniem uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych które poprowadziła Pani Dyrektor. Następnie dr Stefan Marcinkiewicz wygłosił wykład okolicznościowy o Komisji Edukacji Narodowej, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim tym, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do ich rozwoju osobistego i zawodowego. Miłym gestem były kwiaty, które otrzymali nauczyciele i pracownicy szkoły.

informatyk dnia 18-10-2017 · Drukuj
20-lecie kierunku Higienistka Stomatologiczna

informatyk dnia 09-10-2017 · Drukuj
6-latki ze Słonecznej Ósemki u Higienistek Stomatologicznych 2017
Dzień Aptekarza6-latki ze Słonecznej Ósemki u Higienistek Stomatologicznych.

informatyk dnia 03-10-2017 · Drukuj
Dzień Aptekarza 2017 09 26
Dzień AptekarzaSzczypta optymizmu, uncja dobroci i kilogram profesjonalizmu to recepta na dobrego farmaceutę. Czy jest skuteczna okaże się w krotce, kiedy farmaceuci Medyka opuszczają mury naszej szkoły. Dzisiaj celebrowaliśmy ich święto Dzień Aptekarza.

informatyk dnia 29-09-2017 · Drukuj
"Medyk" - Planeta Kobiet 2017
Medyk-Planeta Kobiet 2017Sztuka, piękno, profesjonalizm i pasja, to elementy, które królowały 15 września na pierwszej w tym sezonie edycji Planety Kobiet. Nasi słuchacze jak zawsze z wielką pasją i profesjonalizmem zadbali o uczestników eventu. To pod troskliwym dotykiem Kosmetyczek i Masażystów Medyka puszczały wszystkie jesienne napięcia. Uwolnione podczas masażu endorfiny wprawiały w dobry nastrój i śmiało można było zanucić za Wielkim Mistrzem E Stachurą:„ Zanurzać zanurzać się w ogrody rudej jesieni i liście zrywać kolejno jakby godziny istnienia (...)

informatyk dnia 22-09-2017 · Drukuj
Strona 3 z 11 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.