Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 23-10-2017
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2017/2018

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Biuletyny

Biblioteka

Samorząd

Kontakt

Media o Nas
Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego czwartek godz. 10.00 (stacjonarne)Uwaga uczniowie i słuchacze.
Rozpoczęcie roku szkolnego dla kierunków stacjonarnych odbędzie się 1 września 2016 r. o godzinie 10:00.
Słuchacze kierunków zaocznych rozpoczną swoją naukę wg harmonogramu w zakładce >>> Plan zajęć (zaoczne) <<<

Dyrektor dnia 26-08-2016 · Drukuj
96 Rocznica Bitwy Warszawskiej
96  Rocznica Bitwy WarszawskiejTradycyjnie, jak co roku 15 sierpnia w naszym mieście odbyło się szereg uroczystości upamiętniających "Cud nad Wisłą" - zwycięską bitwę warszawską z 1920r. My również aktywnie uczestniczyliśmy w tych wydarzeniach. O godz. 11.00 Pan Dyrektor wraz z uczniami wzięli udział w uroczystej Mszy świętej w katedrze św. Wojciecha w Ełku oraz złożyli wiązankę biało-czerwonych kwiatów pod obeliskiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Zaś o godz. 15.00 aktywnie uczestniczyliśmy w Pikniku Rodzinnym. Słuchaczki kierunku Technik usług kosmetycznych Michalina i Sylwia trudziły się w pełnym słońcu malując paniom paznokcie i wykonując masaż dłoni, zaś Ola - uczennica kierunku Technik masażysta dzielnie masowała karki przynosząc dodatkowy relaks strudzonym piknikującym. Pracę dziewczyn umilał koncert muzycznej grupy szantowej „Atlantyda”.

informatyk dnia 17-08-2016 · Drukuj
24 czerwiec zakończenie roku szkolnego 2015/2016 kierunki zaoczne
24 czerwiec zakończenie roku szkolnego 2015/2016 kierunki zaoczneDziś 24-06-2016 r. o godzinie 16.00 kierunki zaoczne zakończyły rok szkolny 2015/2016 w naszej szkole.

informatyk dnia 29-06-2016 · Drukuj
24 czerwiec zakończenie roku szkolnego 2015/2016 kierunki stacjonarne
24 czerwiec zakończenie roku szkolnego 2015/2016 kierunki stacjonarneDziś 24-06-2016 r. o godzinie 11.00 kierunki stacjonarne zakończyły rok szkolny 2015/2016 w naszej szkole.

informatyk dnia 24-06-2016 · Drukuj
Planeta Kobiet z „Medykiem” 2016
 Planeta Kobiet z „Medykiem”"Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie! Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia."

W myśl powyższej idei, 10 czerwca 2016 r. słuchaczki Technika usług kosmetycznych i Higienistki stomatologicznej, w ramach comiesięcznych spotkań dedykowanych kobietom w Planet Cinema, zaoferowały Paniom przybyłym na wieczorny sens filmowy relaksacyjny masaż dłoni i pomiar ciśnienia oraz udzielały instruktarzu higieny jamy ustnej. Wydarzenie było dobrą sposobnością na przedstawienie od strony praktycznej oferty edukacyjnej MEDYKA na rok szkolny 2016/2017.

informatyk dnia 13-06-2016 · Drukuj
Piknik Rodzinny z "Medykiem" 2016
Piknik Rodzinny z MedykiemW sobotę 4 czerwca uczennice kierunków: higienistki stomatologicznej, technika farmaceutycznego i technika usług kosmetycznych aktywnie uczestniczyły w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w ramach Ełckich Dni Rodziny. Atmosfera była iście rodzinna, przyjazna dla wszystkich. Uczestnicy promieniowali uśmiechem i radością. Towarzyszyła nam złocista aura, którą orzeźwiały strumienie i bryza fontann oraz bańki mydlane puszczane przez najmłodszych. W tak przyjaznych klimatach oferta Szkoły Policealnej "MEDYK": pomiar ciśnienia krwi,instruktaż higieny jamy ustnej, masaż dłoni cieszyły się jak zwykle dużym zainteresowaniem ełckich rodzin. Dla orzeźwienia ze swej strony serwowaliśmy "Herbatkę Medyka". Smakoszy nie zabrakło.

informatyk dnia 07-06-2016 · Drukuj
Piknik sportowo-rekreacyjny "Medyka" 2016
Piknik sportowo-rekreacyjny W środę 25 maja 2016 r. odbył się piknik sportowo-rekreacyjny dla uczniów, słuchaczy i nauczycieli Szkoły Policealnej w Ełku. Pomimo przelotnych opadów majowego, ciepłego deszczyku do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Grunwaldzkiej przybyło wielu amatorów sportowych i kulinarnych wrażeń. Młodzież uczestniczyła w grach i zabawach sportowych, a także w konkursie na najlepszą potrawę z grilla, w którym bezkonkurencyjne były klasy technika farmaceutycznego. Najodważniejsi próbowali swoich sił na trasie średniej i wysokiej parku linowego.


informatyk dnia 25-05-2016 · Drukuj
Marsz Sienkiewiczowski Maj 2016
Marsz Sienkiewiczowski Maj 2016Dnia 24 maja 2016r. w południe pod pomnikiem M. Kajki w Ełku spotkali się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych tworząc barwny korowód postaci – bohaterów sienkiewiczowskich., który przemaszerował ulicami miasta. Na każdym przystanku marszu dzieci, młodzież oraz zaproszeni goście czytali fragmenty utworów H. Sienkiewicza, uczniowie śpiewali utwory z adaptacji filmowych do dzieł autora a dla najmłodszych mieszkańców miasta wystawiono inscenizację bajek H. Sienkiewicza. Można było poczęstować się cukierkami z cytatami z powieści.
Środowisko bibliotekarzy miasta i powiatu ełckiego podkreśliło w ten sposób ważność i wartość twórczości Henryka Sienkiewicza. Całe przedsięwzięcie nawiązywało do Decyzji Senatu RP który rok 2016 ogłosił Rokiem Henryka Sienkiewicza.

informatyk dnia 25-05-2016 · Drukuj
Terapeuci zajęciowi na Dniu Opiekuna w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Ełku
Terapeuci zajęciowi na Dniu Opiekuna w Warsztatach Terapii Zajęciowej w EłkuTerapeuci zajęciowi na Dniu Opiekuna w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Ełku

informatyk dnia 24-05-2016 · Drukuj
Masażyści i kosmetyczki na wycieczce do wód
Masażyści i kosmetyczki na wycieczce do wód23. maja 2016r. wybraliśmy się na wycieczkę do Gołdapi w poszukiwaniu wrażeń i przyszłej pracy. Naszym celem było m.in. sanatorium Wital, w którym mogliśmy zwiedzić poszczególne gabinety zabiegowe – fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii, hydroterapii czy masażu. Atrakcją okazał się też plac zabaw na terenie sanatorium. Kolejnym punktem naszej wyprawy były gołdapskie tężnie, pijalnia wód leczniczych i seans w grocie solnej ( tu przynajmniej było chłodnej niż na tarasie widokowym).
I wreszcie na zakończenie zwiedziliśmy Hotel Ventus Natural SPA. Trzeba przyznać, że spodobały nam się luksusowe gabinety SPA i oferowane w nich rytuały, sauny, kąpiele – także w kozim mleku i miodzie. Na uwagę zasługuje też wyposażenie gabinetów zabiegowych m.in. w aparaty do endermologii, oksybrazji, fale radiowe, laser do fotoodmładzania i fotoepilacji.
Tak więc atrakcji nam nie brakowało, pogoda dopisała, no i okazało się, że lekcje w plenerze są niezłą alternatywą dla szkolnych ław.

informatyk dnia 24-05-2016 · Drukuj
Warsztaty higienistek w Suwałkach
Warsztaty higienistek w SuwałkachUczennice kierunku HS zostały zaproszone na seminarium poświęcone stosowaniu fluorków w profilaktyce próchnicy, które odbyło się w Akademickim Zespole Szkół w Suwałkach. Spotkanie składało się z dwóch części: godzinnego wykładu poprowadzonego przez przedstawicielkę firmy Colgate i warsztatów praktycznych, na których słuchaczki wykonywały zabieg lakierowania na fotelu dentystycznym oraz zakładały koferdam na modelach. Zajęcia nie tylko doskonaliły umiejętności praktyczne, również pozwoliły na wymianę myśli i doświadczeń z koleżankami z suwalskiej szkoły. Chociaż za oknami kusiło sobotnie słońce , dziewczyny pracowały solidnie i z zapałem. Organizatorem całego przedsięwzięcia była pani Aleksandra Grabowska-nauczyciel zawodu w AZS i absolwentka naszej szkoły, co z dumą podkreślam. Lek. dent. Joanna Zalewska

informatyk dnia 10-05-2016 · Drukuj
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.