Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
 20-01-2018
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2017/2018

Egzamin zawodowy

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Biuletyny

Biblioteka

Samorząd

Kontakt

Media o Nas
Witamy
baner baner baner

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40

NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
OC dla udających się do zakładów opieki zdrowotnej
Uwaga uczniowie klas drugich kierunków: higienistka stomatologiczna, technik masażysta, technik farmaceutyczny!
Od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia dydaktyczne w placówkach ochrony zdrowia i każdy uczestnik tych zajęć zobowiązany jest posiadać polisę OC dla wykonujących zawód medyczny. Składkę w wysokości 25 zł należy wpłacić do wychowawcy do poniedziałku rano. Uczennice higienistki stomatologicznej wpłaty wnoszą w sekretariacie. Dodam, że udział w zajęciach bez polisy OC jest niemożliwy. Nie wpłacenie składki w terminie spowoduje wyłączenie z umowy grupowej, a indywidualna opłata wynosi ok. 110 zł.

Dyrektor dnia 03-09-2015 · Drukuj
Nowy rok szkolny!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 - 1 września 2015 r., godzina 10.00 - kierunki stacjonarne.
Rozpoczęcie zajęć dla kierunków zaocznych - 04.09.2015 o godzinie 16.00.
Uwaga klasy pierwsze! Podczas uroczystości obowiązuje elegancki strój wizytowy (Przykład)

Dyrektor dnia 18-08-2015 · Drukuj
95 rocznica Cudu nad Wisłą, Święto Wojska Polskiego
W słoneczną sobotę 15 sierpnia 2015 roku delegacja Szkoły brała udział w obchodach 95 Rocznicy Bitwy Warszawskiej i Dnia Wojska Polskiego. Pan Dyrektor wraz z uczniami wzięli udział w uroczystej Mszy świętej w katedrze św. Wojciecha w Ełku, następnie przeszli do obelisku marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie złożyli wiązankę biało-czerwonych kwiatów. Kolejnym punktem uroczystości był Piknik wojskowy (na promenadzie). Podczas pikniku ełczanie mogli obejrzeć wojskowe pojazdy opancerzone i broń wojskową, posłuchać występów laureatów „Złotej Nutki” oraz spróbować wojskowej grochówki. Słuchaczki kierunku Technik usług kosmetycznych Karolina Boguszewska, Klaudia Majewska i Katarzyna Jagielska, dzielnie malowały paznokcie i zrobiły masaż dłoni wielu paniom. Pracę dziewczyn umilał koncert zespołu OKAW Sztorm.

Dyrektor dnia 16-08-2015 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 26-06-2015
Zakończenie roku szkolnego 26-06-2015 10:00Zakończenie roku szkolnego 26-06-2015 10:00


informatyk dnia 26-06-2015 · Drukuj
Część pisemna egzaminu zawodowego

Dyrektor dnia 24-06-2015 · Drukuj
Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 26 czerwca 2015 r.
- o godzinie 10:00 dla kierunków stacjonarnych,
- o godzinie 16:00 dla kierunków zaocznych.
Zapraszamy!


Dyrektor dnia 20-06-2015 · Drukuj
Nowe kierunki !!!
PlakatSzanowni Państwo!Rozpoczynamy nabór do Szkoły na 10 kierunków w formie stacjonarnej dla młodzieży i dorosłych, zaocznej oraz kursów kwalifikacyjnych.Dokumenty kandydatów na semestr zimowy przyjmujemy od 8 czerwca do 26 sierpnia 2015 r.
Więcej informacji i wzory dokumentów do pobrania w zakładce Rekrutacja 2015/2016. Zapraszamy!


informatyk dnia 16-06-2015 · Drukuj
Uwaga Kandydaci !!!
Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły skierowanie na badania w medycynie pracy otrzymują w szkole po złożeniu wniosku. Prosimy nie wykonywać samodzielnie badań, ponieważ za takie nie zwracamy kosztów.
Bardzo prosimy o przeczytanie Regulaminu Rekrutacji, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy kontakt telefoniczny (87 610 39 40).

informatyk dnia 16-06-2015 · Drukuj
Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie!!!
Przypomina się zdającym, że na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie należy zgłosić się najpóźniej 30 minut przed godziną jego rozpoczęcia.

informatyk dnia 16-06-2015 · Drukuj
Chochla Prezydenta Miasta Ełk
Chochla Prezydenta Miasta EłkW niedzielę 14 czerwca 2015 r. restauratorzy i mieszkańcy naszego miasta zmierzyli się w konkursie kulinarnym o Chochlę Prezydenta. Pyszne jedzenie i dobra zabawa już od 10 lat jednoczy mieszkańców Ełku. Uczniowie i słuchacze naszej szkoły chętnie uczestniczyli w tej  integracji jednocześnie promując "Medyk" w środowisku.Uwagę uczestników imprezy, zwłaszcza tych najmłodszych, przyciągały szczęki wyeksponowane przez Higienistki stomatologiczne naszej szkoły. Instruktaż higieny zębów zwieńczany był marchewką, rzodkiewką bądź też młodziutką kalarepką. Dużym zainteresowaniem imprezowiczów jak zwykle cieszyły się masaże, zarówno dłoni w wykonaniu promiennie uśmiechniętych Kosmetyczek, jak i karku w wykonaniu skoncentrowanych mimo uporczywego słońca Masażystów. Naszym tegorocznym hitem, również kulinarnym, żeby nie było, że byliśmy na placu przypadkiem, okazała się "Herbatka MEDYKA" precyzyjnie skomponowana przez twórczych Farmaceutów. Swoim aromatem przyciągnęła do stoiska szkoły tłumy zainteresowanych. Na skołatane serca pomogły owoce głogu zauważalne w herbatce, domieszka melisy również zrobiła swoje i ułatwiła integrację. Nie zapomnieliśmy też o zdrowiu i urodzie - najcenniejsze w tym zakresie okazały się antocyjany zawarte w aronii i malinach. Orzeźwienie i odporność w upalny dzień przyniósł kwiat lipy, a przyswojenie całej tej tajemnej wiedzy zawartej w "Herbatce MEDYKA" ułatwił nam ekstrakt z ginkgo biloba. Na koniec kosmetyczki ubarwiały to wydarzenie kolorami lata malując wszystkim chętnym paznokcie i rzucając róż na pogodne twarze. Takiego blasku „Medyka” się nie zapomina. Mamy nadzieję, że na długo pozostaniemy w pamięci wszystkich, którzy się z nami zetknęli na placu Jana Pawła II w Ełku

informatyk dnia 16-06-2015 · Drukuj
Rak krwi może dotknąć każdego!
	Rak krwi może dotknąć każdego!14 czerwca 2015 r. na placu galerii Brama Mazur uczennice kierunku Technik Usług Kosmetycznych naszej szkoły aktywnie wspierały ogólnomiejską akcję „Pomóż Mateuszowi i Innym!” zainicjowaną przez ełckie stowarzyszenie "Onkoludki".Nasz szkoła niejednokrotnie sama była organizatorem takich akcji, których celem jest powiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego, a tym samym pomoc tysiącom osób chorych na białaczkę. Uczniowie i słuchacze "Medyka" maja pełną świadomość, że im więcej osób w bazie, tym więcej chorych będzie miało szansę na powrót do zdrowia, że dopasowanie dawcy do biorcy to jak „szukanie igły w stogu siana”. Statystycznie prawdopodobieństwo znalezienia „bliźniaka genetycznego” wynosi od 1:25000 do 1:kilku milionów.Młodzież szkoły wzięła udział w wydarzeniu tym chętniej, gdyż problem dotyczy Mateusza, ucznia Gimnazjum Nr 1 w Ełku. Klientom naszego stoiska uświadamiałyśmy, że rejestrując się, jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych można pomóc Mateuszowi oraz innym pacjentom w podobnej sytuacji.

informatyk dnia 16-06-2015 · Drukuj
Strona 8 z 9 << < 5 6 7 8 9 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.